Skončí brzy v Ulici?

Scénáristé se na herečce Lindě Rybové (44) pořádně vyřádili. Hvězdě seriálu Ulice přiřkli roli ženy, které se postupně stává závislou na alkoholu. A pro Lindu to začíná být čím dál složitější.

Také vás může zajímat ...

„Hraje se to velmi těžce,“ říká Rybová, která má v posledních týdnech v seriálu mnoho prostoru a její postava Blanky se dá považovat za ústřední. Faktury se ale neptají a jelikož má herečka rodinu, tak možná i proto se pustila do této role. Jak dlouho ale ještě vydrží hrát ženu, která hledá útěchu na dně flašky s alkoholem?

Divákům je její postava proti srsti. Chtěli by ji vyštípat?

Tlak na ni je velký, už jen proto, že se poslední měsíce na Ulici snáší velká vlna kritiky a jednou z hereček, která je divákům proti srsti, je právě Rybová. Půjde nakonec z kola ven, a nebo je pro ni připraven šťastný konec v podobě vyléčení se ze závislosti? To ukáže až čas.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...