Šla do Tváře kvůli lásce?

Zajímavé obsazení bude mít blížící se ročník show Tvoje tvář má známý hlas. Jednou ze soutěžících bude i známá zpěvačka Bára Basiková (57).

„Myslím, že je to dobrá zábava a skvělá show,“ těší se Bára, která prý vždy měla v soutěži nějakého kamaráda, která si účast pochvaloval. A doufá tak, že i jejich „parta“ bude bavit diváky. Proč se ale ve skutečnosti Basiková doopravdy přihlásila do této soutěže?

Také vás může zajímat ...

Vždyť se poslední dobou zdálo, že se chce držet v ústraní. Nalákaly ji možná nejen peníze, ale třeba také možnost, že se zalíbí nějakému ctiteli. Vždyť v lásce nemá poslední dobou zpěvačka moc štěstí, přitom ji má v sobě tolik.

Její účast v pořadu je celkem šokující. V poslední době se držela v ústraní.

Vzhledem k tomu, že soutěž vždy sleduje spousta diváků, šanci na to, že se já ozve nějaký ctitel, určitě má. A třeba si bude moct dokonce vybírat

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...