Smutek střídá neskutečný vztek

Maminika ji rozhodně nepotěšila, a tak ji Tereza Brodská (51) také rozhodně nepotěší. Ačkoli se před Vánoci šuškalo, že herečka se svou matkou Janou Brejchovou (79) nemluví, protože se před Vánoci pohádaly, přece jenom se Brodská rozhodla jít svou matku v novém roce navštívit a usmířit se.

Vlastní matka ji hluboce urazila

Také vás může zajímat ...

Na usmíření podle všeho došlo, ale ne nadlouho. V jednu chvíli se totiž Brejchová své dcery zeptala, v kolikátém je měsíci, a myslela to smrtelně vážně! To se ovšem Brodské velmi dotklo. V minulém roce totiž musela hrát roli, do níž přibrala, ale myslela si, že se jí daří přebytečná kila zase shodit.

Mamince chybí takt

Moc se jí to nedaří a její matka jí to netaktně dala najevo. Brodská od své maminky už podruhé za několik týdnů odcházela zklamaná. Svou maminku však neustále omlouvá. Tvrdí, že je taková kvůli své nevyléčitelné nemoci a také proto, že musí ležet v LDN. Jenže u Brejchové přetrává špatná nálada a nechuť vidět se s lidmi, kteří ji provázeli celým životem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...