Snaží se vyhnout svatbě?

Herec a moderátor ONDŘEJ SOKOL (48) se odhodlal k velkému kroku. Pořádně si tím ale zavařil. Proč nyní začíná svého rozhodnutí tak moc litovat?

Od roku 2016 byl moderátorem úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Celkem se objevil v šesti řadách, a to ho stálo mnoho úsilí.

Také vás může zajímat ...

Musel mít vždy všechno pečlivě připraveno a nastudováno a na natáčení strávil moře času. Není tedy ani trochu divu, že ho to mělo začít pořádně štvát. A zřejmě to byl také důvod, proč už na další ročník nekývl.

Musel něco změnit

Ondřej Sokol (48) tak letošní řadu předal Vladimíru Polívkovi (31). Ze soutěže ale definitivně neodešel. Ujal se jednoho z porotcovských křesel, které pře-bral po Jakubu Kohákovi (45).

Tato zbrusu nová role pro něj totiž nevyžaduje tolik příprav, a tak má mít víc času na ostatní věci.

Rodina je na prvním místě

Z dvanáctiletého manželství s herečkou Kateřinou Lojdovou (43) má totiž dvě děti Ester (19) a Adama (15). Jak sám ale v minulosti přiznal, kvůli přemíře práce na ně nikdy moc času zrovna neměl.

A to by nyní rád změnil. Přece jenom jsou oba už velcí a nebude trvat dlouho a oba si začnou žít svým vlastním životem. A pak už tatínka potřebovat nebudou.

Kromě toho také hodně zanedbával svou snoubenku Nikolu (27) a i to by chtěl napravit. Jen-že to má trošku háček. Co Ondřejovi nedá spát?

Do svatby se nehrne

S Nikolou jsou už několik měsíců zasnoubení a je tak jen otázka času, kdy do toho praští. A to je zjevně ten problém. Hercova vyvolená má jejich velký den plánovat už pěknou řádku týdnů, Sokol se ale netají tím, že není příznivcem veselek.

U prvního manželství trvalo roky, než se k obřadu rozhoupal. Kdoví, jak dlouho to bude trvat nyní. Je také dost možné, že brzy začne zase utíkat do práce. A to by se jeho milé asi nelíbilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...