Sokol nevěří: Proč náhle došéfoval?

Vážné kariérní rány letos stíhají herce a režiséra Ondřeje Sokola (48). Ten byl vytříděn z dobře placené pozice moderátora soutěže Tvoje tvář má známý hlas, jeho post zaujal (družno říct, že o dost méně zábavný) Vladimír Polívka (31).

Navíc měl Ondřej naplánovanou cestu k uměleckým výšinám, když se stal před dvěma lety uměleckým šéfem slavného Činoherního klubu, kam chtěl, jak řekl, přivést mladé diváky. Těžko říct, jak se mu věková obměna dařila, ale jisté je, že byl v těchto dnech z pozice uměleckého šéfa vyhozen.

Také vás může zajímat ...

„Vysoké pracovní vytížení znemožnilo Ondřeji Sokolovi vykonávat nadále funkci uměleckého šéfa,“ prohlásil ředitel divadla Vladimír Procházka (68).

Ve skutečnosti možná za vyhazovem jsou Sokolovy počiny typu Velmi křehké větve, které místo divadla nabízejí spíš cosi ve stylu Partičky křížené se školní besídkou. Mladé pro Činoherák nezískal, staré odradil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...