Splněný sen ji dohání k šílenství

Dlouhých pět let snila zpěvačka Monika Absolonová (44) se svým partnerem, Tomášem Hornou (39) o tom, že si pořídí chalupu. A sotva se jí její sen splnil, propadá panice.

Protože, to, že se jí podařilo vysněnou nemovitost najít, je jen začátek. Teď má před sebou dlouhou cestu plnou práce a boji s úřady. Už teď je jí ale jasné, že nic nebude tak, jak si to původně představovala. Například musela upustit od plánované celkové rekonstrukce a chalupu zabydluje v takovém stavu, v jakém je.

Také vás může zajímat ...

Nečekala tolik starostí

Rekonstrukce měla sice následovat bezprostředně po nákupu, ale Monika má minimálně dva závažné důvody, proč to bude muset počkat. Tím prvním je byrokracie.

Absolonová si vše podle vlastních slov představovala jako Hurvínek válku a vůbec si nedovedla představit, kolik papírování jí čeká. „Budu se muset například zeptat silnic a dálnic, jestli jim nebude vadit naše střecha,” divila se rozhořčeně. Tím druhým jsou finance.

V současné době je zpěvačka v podstatě bez příjmů a vydat tak všechny úspory na chalupu, když neví, kdy začne znovu vydělávat, by prostě nebylo rozumné. Přesto se nevzdává, oblekla tepláky a začala na chalupě aspoň uklízet s tím, že tam prostě budou jezdit do provizorních podmínek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama