Standa Hložek: POPOSTRČIL SYNA K ROZCHODU!

Poslouchá tatínka na slovo

Zpěvák STANDA HLOŽEK (63) se dme pýchou. Jeho syn MATYÁŠ (23) se totiž stal letošním vítězem soutěže Muž roku.

Prý to nemá zapotřebí

S vítězstvím ale Matyáše postihla i „missí nemoc“. Nedlouho poté, co vyhrál, se totiž rozešel se svou přítelkyní KATEŘINOU. K rozchodu se příliš vyjadřovat nechtěl, zato jeho táta byl o něco sdílnější. „Vím, že se psalo o její žárlivosti, ale nechci to radši rozebírat,“ nakousl nejprve zpěvák. „Místo toho, aby si syn užil večer, který vyhrál, celou dobu s ní musel řešit nějaké problémy.

A pak další dopoledne,“ rozpovídal se Standa s tím, že Matyáše chování přítelkyně velmi trápilo. „Tak jsem mu řekl, že to nemá zapotřebí,“ nechal se slyšet. A syn na jeho názory očividně dá. Teď je svalnatý krasavec každopádně opět k mání, ale jistě ne nadlouho.

Také vás může zajímat ...

Jen aby se líbila i tátovi!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...