Svádí naráz ženatého kolegu i tajného milionáře?

O svém soukromí příliš nemluví. SABINA LAURINOVÁ (48) však podle nejnovějších zpráv už není sama. Konečně našla lásku, kterou dlouhá léta hledala. Má to však jeden háček. Zamilovala se nakonec do ženatého muže?

Na veřejnosti se příliš neukazuje. Podle některých k tomu má dobrý důvod. Nechce zavdávat lidem příčinu ke spekulacím. Je totiž podle všeho čerstvě zamilovaná, ale nechce prozradit, do koho. Podle mnohých se však Sabina Laurinová (48) pustila na tenký led a nyní hrozí, že nejenže přijde o muže, kterého si vysnila, ale také o přátele a údajně i o práci.

Také vás může zajímat ...

Co se děje?

Zanevřela na muže?

Diváci jsou zvyklí vídat ji každý týden na televizních obrazovkách díky seriálu Modrý kód. A většina z nich chce samozřejmě vědět i něco málo o jejím soukromém životě. Sabina se ovšem k této otázce nechce vůbec vyjadřovat, a když už přece jen něco prozradí, tak jen to, že je stále sama.

Mnozí si to však nemyslí. Jak by taková krásná a milá žena mohla být sama? Nápadníků má víc než dost. Problém je ale v tom, že má na chlapy obrovskou smůlu, a to už od chvíle, kdy se s ní rozešel, kvůli jné ženě, muž jejího života Josef Vojtek (55), s nímž má dceru Valentýnu (18).

Byla to pro ni rána, ze které se dodnes nevzpamatovala. Myslela si, že hůř už jí nikdy nebude, ale když se s ní rozešel i otec její druhé dcerky Maji (11), stomatolog Karel Kameník (64), byla to pro ni defi nitivní tečka za hledáním celoživotní lásky.

I ten měl totiž od Laurinové odejít, zřejmě kvůli jiné. Od té doby uplynulo skoro osm let a stále bychom marně hledali po jejím boku nějakou vážnou známost. Všichni si to ovšem vysvětlovali tím, že na opačné pohlaví zkrátka zanevřela. Má to ale nejspíš úplně jiné vysvětlení.

Nápadníci se chtějí jenom přiživit

Co když si užívá tajné lásky? Před časem se nechala slyšet, že by moc ráda zase měla vedle sebe někoho, na koho by se mohla spolehnout v těžkých chvílích. Trávit večery sama totiž není vůbec žádný med. Jenže každý nápadník, který o ni dosud projevil zájem, u ní neměl žádnou šanci.

Laťka je totiž nastavená vysoko. Říká se, že sice měla být párkrát na rande, ale z dotyčných mužů příliš nadšená nebyla, nebo byli až podezřele moc okouzlující. Zřejmě se chtěli jenom přiživit na její slávě. Sabina k sobě potřebuje opravdového muže, který zastane mužskou práci a ochrání její křehkou duši.

Sice si se vším, za ta léta samoty, poradí sama a navenek se snaží tvářit nad věcí, ve skutečnosti je ale herečka velmi něžná a citlivá. Navíc se bojí, že se znovu zklame, tak jako tomu v minulosti mnohokrát bylo.

Rande s kolegou?

Přestože oficiálně žádného partnera aktuálně nemá, už několikrát byla spojována s některými svými kolegy. Žádný z románků se ale dodnes nepotvrdil. Přesto se najde jeden její kolega, který jí za každé situace dokáže vykouzlit opět úsměv na rtech.

Říká se, že Marek Němec (39) měl Sabininu kouzlu podlehnout, jakmile ji uviděl poprvé. Teď byli sice nějaký čas od sebe odloučeni, protože Marek ze seriálu odešel, nyní je ale zase zpět a oba mohou pokračovat tam, kde před několika měsíci skončili.

Na place jsou údajně nerozlučná dvojka. Vtipkují spolu, baví se o svých společných koníčcích a občas spolu údajně jdou i na oběd nebo snídani. Má to však jeden háček. Němec se před dvěma lety oženil. Jeho svatba proběhla v nejvyšším stupni utajení a nevěděli o ní ani jeho kolegové.

Se svou ženou má také dvě děti. Prožili spolu už ledacos a Němec si nikdy na jejich vztah nepostěžoval. Marek byl vždycky považován za velmi milého, avšak také tichého muže, který nebudí žádný rozruch a skandály rozhodcova manželka by si totiž dozajista všimla, kdyby byl její manžel tak dlouho pryč.

Tudíž tato varianta nepřipadá vůbec v úvahu. Pokud ji však trávila s někým neznámým, pak je to něco jiného. O tom, že si Laurinová skutečně někoho našla a není to Němec, svědčí i fakt, že podle všeho začala i víc utrácet. Přitom údajně většinou šetří a nemá ráda, když se peníze vyhazují za naprosté zbytečnosti.

Jako oblíbená herečka si sice přijde na slušné peníze, ale už to také není, co to bývávalo. Ke všemu když umělecký svět zasáhla koronakrize a o práci je teď velká nouze. Její dcery ani ona sama však nikdy netrpěly a měly všechno, co si jen přály.

Už kdysi se o herečce říkalo, že si našla velmi movitého muže, který ji dokáže zabezpečit a dopřát jí luxus i bez toho, aniž by ještě někdy musela pracovat.

Zamilovaná, ale do nepravého

Pak se ale po údajném milionáři slehla zem. Nyní se k ní měl údajně vrátit. Má jít ale o velké zvíře ve světě showbyznysu, proto je jejich vztah zřejmě přísně tajný. Navíc, což rozhodně není žádnou novinkou, má být i on ženatý.

S herečkou má však randit už poněkolikáté během posledních dvou let. Jedna z jejích blízkých přítelkyň ale tvrdí, že Sabina s tímto mužem svou budoucnost neplánuje. Kdysi si měla myslet, že ji miluje natolik, že odejde od rodiny a vztah by tak mohli oficiálně přiznat, ale naději už ztratila.

Přesto má mít onen muž velmi významné místo v jejím srdci a nemůže se ho jenom tak vzdát. Proto se k sobě mají neustále vracet a pak se zase rozcházet. Vytoužené svatby se však nejspíš nedočká. Ačkoliv už jí životem prošli hned dva osudoví muži, do bílých šatů s vlečkou se vždycky oblékala jenom před kamerou.

Ve skutečnosti jí totiž nejspíš nejsou souzeny. Sama sice tvrdí, že po svatbě nikdy netoužila a nic se na tom nemění ani dnes, ale ve skutečnosti, jen před nejbližšími, si občas posteskne, že je nejspíš prokletá. Moc ráda by se vdala, zároveň ale tuší, jak by to zase mohlo dopadnout

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...