Syn vyletěl z hnízda

A už jsou doma sami. Moderátor a herec Jan Kraus (67) se spolu se svou ženou, herečkou Ivanou Chýlkovou (57), musí vypořádat s tím, že jejich rodinné hnízdo definitivně opustil jejich syn Jáchym (22).

Ten se ale neodstěhoval jen o ulici dál, jak je nyní u potomků slavných zvykem, nýbrž na úplně jiný kontinent. „Když to dobře dopadne, sejdeme se v Asii,“ nechal se slyšet jeho otec. Kde ale přesně žije, to už neprozradil.

Také vás může zajímat ...

Každopádně to budou mít v současné době dost komplikované. Mladý Jáchym se prý ale snaží všechno co nejdříve zařídit, jejich shledání ale asi ani tak nebude vůbec jednoduché. Jáchymovi na tom moc záleží a jeho otec svým sarkastickým humorem upřesnil, proč.

Budou ho sponzorovat?

„Zdá se, že by taky rád viděl rodiče. Má to přímou souvislost i s existenčními starostmi. Je dobré občas rodiče pozdravit. Zejména před platbami a podobně,“ vysvětlil se smíchem Kraus.

Jan s Ivanou by byli rádi, kdyby se jejich syn konečně našel a věnoval se něčemu, v čem bude dobrý. Do té doby ho ale nejspíš budou muset sponzorovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama