Sype si popel na hlavu

Herečka Kate Winslet (44), která se proslavila díky roli ve filmu Titanic, lituje spolupráce s některými režiséry. Hlavně pak s Romanem Polanskim (87) a Woodym Allenem (84).

Také vás může zajímat ...

První jmenovaný znásilnil nezletilou dívku, druhý je pak dlouhodobě obviňován dcerou Dylan za zneužívání. „Nemůžu uvěřit, že jsou ti dva muži neustále tak vysoce cenění ve filmové branži; a tak dlouho.

Je to neuctivé,“ prozradila Winslet, která se přitom v minulosti za oba režiséry stavěla. Teď by ale podle svých slov nejraději vrátila čas a veškerý spojení, které mezi ní a zmíněními režiséry vzniklo, nejraději vymazala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...