Tají románek v zákulisí?

Teprve nedávno do seriálu naskočila a už jsou s ní prý jen samé problémy.

Krásná herečka Denisa Nesvačilová (29) je novou tváří seriálu Slunečná a dost si to má užívat. Dokonce se říká, že se tam i zamilovala. O koho jde?

Také vás může zajímat ...

Prý ji odmítl

Je to sotva měsíc, co se na televizních obrazovkách objevila, už nyní ale ví, že je to její zatím nejlepší role. „Jsem to celá já, tedy až na pár výjimek. Hrozně mě to baví,“ prohlásila nadšeně.

Říká se ale, že hraní není to jediné, proč si seriál nemůže vynachválit. Do oka jí totiž měl víc než padnout kolega Lukáš Langmajer (40). Ten ji ale měl ze začátku dost ignoroval.

Je to vážné?

Jenže dlouho mu to očividně nevydrželo. Denisa totiž prý jen máloco vzdává, a tak jí nakonec ani Lukáš neodolal. Ve štábu se má říkat, že jsou si tak blízcí, že spolu něco určitě musejí mít. Jak to ale bude herec vysvětlovat doma, zatím asi neví ani on sám. Denisa by si měla uvědomit, že je to otec od rodiny, a nemotat mu hlavu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama