Taťána Gregor Kuchařová: Myslí na zadní vrátka?

Asi cítí, že tam nějaký základ je

Ona sama prý žádné velké ambice nemá

Miss World 2006 TAŤÁNA GREGOR KUCHAŘOVÁ (29) patří v modelingu mezi špičky. Přesto ale dobře ví, že se tímhle povoláním nemůže živit pořád a že za pár let se bude muset poohlédnout po jiné profesi. Možná proto už před lety založila nadaci Krása pomo ci, která se snaží zvelebovat život seniorům, a také už se pokusila prosadit i na poli filmovém.

Skrytý talent?

Zahrála si v komedii Správný dres a jistou dobu působila i v nováckém seriálu Gympl, kam ji s největší pravděpodobností protlačil její muž ONDŘEJ GRE GOR BRZOBOHATÝ (34). A ten si nyní usmyslel, že by ze své ženušky chtěl mít také zpěvačku. Ondřej je totiž přesvědčený, že má Táňa talent, a tak ji poslal k učitelce zpěvu.

Také vás může zajímat ...

„Asi cítí, že tam nějaký základ je, tak uvidíme, co ve mně ještě Hanka Pecková vykřeše,“ potvrdila Kuchařová.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...