Tereza Bebarová – Trápí ji finanční problémy

Začátkem ledna letošního roku porodila Tereza Bebarová (44) svou druhou dcerku Sofii. Porod se jí podařilo utajit a veřejnost v čele s fanoušky Ulice se o narození holčičky dozvěděla až s několikatýdenním zpožděním. Tereza se několikrát nechala slyšet, že by si ráda svou poslední mateřskou dovolenou užila naplno. Mnohé proto překvapilo, když se začala objevovat v seriálu coby Světlana Nyklová.

Navíc se teď zdá, že bude na obrazovce stále častěji. Dějová linka se totiž točí hodně kolem její seriálové rodiny. Co stojí za tou náhlou změnou názoru?

Také vás může zajímat ...

Vždyť nejmladší dcerce ještě není ani rok a její máma už zase naskočila do pracovního procesu!

Neměla příliš na výběr

Ačkoli byly původní plány jiné, neměla prý Bebarová moc na výběr. Do práce se musela vrátit údajně hlavně proto, že neměli v rodinné pokladně dostatek financí. Její životní partner, kterým je loutkoherec Ivan Kotmel (44), podle všeho početnou rodinu neutáhl, a tak se měli doma domluvit, že se Tereza vrátí do Ulice, která pro ni byla jedním z hlavních příjmů.

Seriál však není jediným zdrojem, odkud herečce údajně přicházejí peníze.

Tereza navíc údajně doufá, že když se tak rychle vrátila, že se pracovní nabídky jenom pohrnou.

Hádky, výčitky a dusno

Kolem partnerů navíc víří informace, že teď mají doma kvůli hereččině návratu do práce pěkné dusno. Přání Bebarové být s holčičkami doma je pochopitelné. S největší pravděpodobností je to její poslední mateřská dovolená a není divu, že si ji chtěla užít. Partnerovi údajně vyčítá, že musela zpátky do práce a často se kvůli tomu doma dohadují.

Na druhou stranu Kotmel se prý snaží, jak může, aby Tereze co nejvíc pomohl s dětmi, když i teď ona vydělává.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...