To už s ní musí konečně zamávat!

Nová řada primáckého seriálu Modrý kód je na světě. Teď budou nejvíc vidět sestřičky! A Mery v podání Sabiny Laurinové něco zažije. A Sabina?

Zatím, dá se říct, šlo v Modrém kódu hlavně o doktory či doktorky, protože ti se tak nějak vždy jevili jako divácky atraktivní, ale krize kolem koronavirové epidemie ukázala na hlavní hrdiny a hrdinky prstem. Sestřičky rozhodně nejsou něco míň! A proto si producenti pospíšili.

Také vás může zajímat ...

A Sabina Laurinová, ta Mery Černá, co už si myslela, že se v jejím životě nic zásadního nestane, teď bude prožívat „fičák“. Herečka bude rozhodně mít při ztvárnění postavy z čeho čerpat a o čem přemýšlet! Jejím životem prošlo několik osudových mužů a je teď sama. Investovat své city do nového vztahu se zřejmě bojí.

Ví, o čem mluví, když o roli říká: „Bude to vztahová horská dráha, ale ty v našich životech prožíváme všichni.

Ve chvíli, kdy se uklidníte a usadíte a máte pocit, že jste v životě našli rovnováhu, objeví se rozbuška, která z rovné cesty udělá křižovatku.“ Mery si má brát Michala Tomáška v podání ženatého Saši Rašilova (48). Bez ohledu, zda k tomu dojde, herečku to jistě musí rozrušit. Co ona? Matka dvou dcer, které má se dvěma muži, jistě k takovým situacím nezůstane sama chladná.

Vždyť je ve věku, kdy pro mnohé ženy život teprve začíná!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...