Touží po dalším dítěti

Vždy toužil po velké rodině a svůj sen chce co nejdříve naplnit. Herec ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Patrik Děrgel (31) by se svou manželkou Markétou Děrgelovou (33), která v seriálu hraje také, moc rád rozšířil jejich rodinu.

Už mají společného syna Vavřince (3,5), Patrik by mu ale rád pořídil sourozence. Jeho žena se na to ale údajně moc netváří.

Také vás může zajímat ...

Bude si muset počkat

Teď když se začala Ordinace znovu natáčet a vše se zase rozjíždí, by se asi raději věnovala své kariéře. Navíc podle Markéty je Vavřinec pořád ještě docela malý a není si jistá, jak by dvě malé děti v domácnosti zvládala.

Nastane mezi nimi dusno kvůli neshodám?

Patrik by si hravě chodil dál do práce a zase tak zásadní změna by to pro něj asi nebyla. To se ovšem nedá říct o jeho manželce. Jak se zdá, herec si na dalšího potomka bude muset ještě počkat, příliš trpělivě ale nevypadá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...