Ukazuje dítě proti vůli manžela?

Herečka Veronika Arichteva (34), která je na sociálních sítích hodně aktivní, nechce tajit své dítě. A v tom je kámen úrazu. Manžel Biser Arichtev (43) jejím rozhodnutím nadšen zrovna není.

Také vás může zajímat ...

„Můj muž o to zrovna nestojí, ale na druhou stranu chápe, že kdybych to neudělala, byla bych povrchní. Lidi pouštím do svého soukromí, ukazuju jim novou koupelnu, zahradu, zprostředkovávám zážitky z cest či návštěv restaurací, a teď si najednou budu hrát na to, že jsem neporodila?“ říká s tím, že ukázat jen dětskou ručičku či hlavičku zezadu jí nepřijde fér.

Krátce po porodu pozdravila Veronika Arichteva své fanoušky na Instagramu.

U jiných profilů to neodsuzuju, ale k tomu mému mi to nesedí,“ sdělila rozhodně. Fanoušci herečky tak mohou sledovat, jaké pokroky dělá dvoutýdenní chlapeček Luka Christo Arichtev. „Bisere Arichteve, děkuju Ti za něj! I za těch 15 hodin mačkání rukou,“ pochlubila se novopečená maminka na Instagramu u fotky z porodnice.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...