Uteče jí manžel za jinou?

O potomka se snažili dlouho. Není divu, že se tak radují! Jak dlouho ale dokáže udržet úspěšná herečka na uzdě svou touhu vrátit se do záběru kamer? Nesáhne po chůvě? Nepředá dudlíky manželovi?

Krásná Veronika se do paměti diváků vryla rolí v Ordinaci v růžové zahradě. V osobním životě se jí ale tolik nedařilo. Prožila si pár nepovedených vztahů, a to se muselo podepsat na jejím vztahu k mužům.

Také vás může zajímat ...

Pro její okolí byl šok, když se rozhodla po velmi krátké známosti vzít si o dost staršího režiséra Bisera A. Arichteva (43). Mnozí v tom viděli chvilkový úlet, kdy si krásná mladá herečka potřebovala vylepšit pošramocené sebevědomí.

Fatální se pro ni stala dovolená v exotickém Thajsku, kde bulharský režisér využil romantického prostředí a Veroniku požádal o ruku.

Omámená žena na žádost kývla. „Vím, že jsme spolu jen krátce, ale věřím, že je to ten pravý,“ říkala dojatě. Nebude toho kroku jednou litovat? Svá citová zranění si musí člověk přece odžít! Stihla to?

Čekání na dítě

Ani sňatek ji ale zřejmě k pocitu bezpečí nestačil, toužila po miminku. Tak moc, že se na dítě upnula a v každém rozhovoru o své touze být matkou hovořila. Jenže mimi nepřicházelo. Pracovně se herečce dařilo, v srdci se jí ale nejspíš usadila opět nejistota.

Co bude, když nedá manželovi, který už není nejmladší, potomka, po kterém touží? Najde si jinou? Třeba úplně obyčejnou holku, hlavně když s ním otěhotní? Tady jí pak její krása ani sláva nepomůže! A něco podezřelého se skutečně stalo.

Její Bulhar svým vstřícným úsměvem nešetří a jeho jižní temperament se ženám líbí. A jak se proslýchá mezi kolegy, objevila se jedna snaživá fanynka, která se točila kolem pana režiséra a ty pohledy se nedaly přehlédnout!

„Až jsme si říkali, že si toho musí jeho žena všimnout,“ svěřil nám člověk z jejich blízkosti. Nakolik se jednalo o neopětovanou náklonnost, vědí nejspíš jen ti dva. Každopádně to muselo vnést do manželství Arichtevových napětí, které se ovšem dařilo držet pod pokličkou. Možná proto bylo těhotenství pro Veroniku splněným snem.

Jako horký brambor?

Jenže nyní nastala tvrdá realita, která ty dva probere z jejich snů o milém, hodném, kouzelném miminku. Brzy začne herečka vzpomínat na ty krásné chvíle klidu a s každým dnem se jí bude hůře odmítat pracovní nabídky.

Začne se těšit na každý telefonát od kolegů, kamarádek, a dokonce i příbuzných. A protože o ni bude jistě velký zájem, jednoho dne neodolá. Pak bude muset převzít starost o potomka tatínek. Bude mít tolik trpělivosti a pečlivosti, aby se o synka postaral? Nebo si budou muset, podobně jako mnoho jiných slavných párů, najmout chůvu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...