V klidu si užívá ve vile na Tenerife

Známý hitmaker, zpěvák a producent Michal David (60) se na začátku podzimní karantény přestěhoval i se svou maželkou Marcelou (59) a vnukem Sebastianem (9) do své luxusní rezidence na Tenerife na Kanárských ostrovech.

Tak se mu zpomalený život u moře zalíbil, že uvažuje dát si od všeho už pohov, a mluví dokonce o předčasném důchodu. Pracuje od patnácti, což znamená, že je v branži pětačtyřicet let, a pořádnou dovolenou vlastně prý nikdy neměl. Stále hrál, komponoval, podnikal. „Jsem už docela unavený,“ přiznává.

Také vás může zajímat ...
Michal David (60) a Marcela Davidová (59).

Davida hodně naštvalo, že musel už dvakrát odložit své megakoncerty v pražské O2 Areně, na které měl kompletně vyprodané vstupenky.

„U moře na pláži si čistím hlavu a konečně se věnuji rodině. Doufám, že tenhle rok se to zase normálně rozjede a já budu mít spoustu energie,“ říká. Energii bude potřebovat. Jestli koncerty opět odpadnou a bude muset divákům vracet vstupné v několikamilionové výši…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama