Velké trable před svatbou?

Když se začátkem roku zasnoubil se svou dlouholetou přítelkyni, asi čekal, že se tím jejich vztah ještě o něco zlepší. Herec ze seriálu Ulice Václav Svoboda (56) se ale zřejmě spletl.

S Jitkou je už dvaadvacet let a svatba mu přišla jako dobrý nápad, jak jejich lásku ještě víc utvrdit. Herec se ale svěřil, že je partnerka často hubatá, on jí to ale údajně toleruje, protože jinak je to skvělá ženská.

Také vás může zajímat ...

Jitka si ale měla začít na herce dovolovat čím dál tím víc, což možná i jeho samotného nepříjemně překvapilo. Začíná snad svého rozhodnutí litovat? Možná dal své lásce až příliš velkou jistotu a ona proto nemá potřebu se krotit.

Musí Václav řešit trhliny ve vztahu?

Václav je šprýmař a vše se snaží brát s nadsázkou, ale i on má své hranice. Doufá, že to s Jitkou zvládnou vyřešit společnou komunikací a nebudou muset přistoupit k nějakým radikálnějším opatřením, jako je rozchod. Už zanedlouho by měli společně vkročit do manželství, byla by škoda, kdyby hned museli chodit do poradny.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...