Veronika Arichteva: Nervozita a strach

Od poroty i diváků to pořádně schytala. VERONIKA ARICHTEVA (32) má první taneční večery ve StarDance za sebou a už už si myslela, že bude sklízet jen samé pochvaly. Opak je prý ale pravda. Porota o ní údajně řekla, že je dřevo, diváci i její přátelé si zase myslí, že vypadne mezi prvními. To herečce příliš sebevědomí nedodalo. Na kritiku není zvyklá.

Velká tanečnice z ní zřejmě nebude

Také vás může zajímat ...

Jakmile se prý dozvěděla svůj první verdikt od poroty, málem se zhroutila! Po skončení pořadu pak musela jít rychle ven a vykouřit dvě cigarety.

Tak byla nervózní a rozhozená. Její přátelé jí ještě před týdnem věřili a doufali, že postoupí co nejdál. Ale poté, co ji viděli tančit naživo, už jí takové naděje nedávají. Sama herečka tvrdí, že jediné pozitivum na soutěži vidí v tom, že shodila pár centimetrů přes bříško a přes zadek.

Tanečnice z ní ale asi nebude, a tak může na roli v české verzi Hříšného tance zřejmě navždycky zapomenout. Manžel BISER je na ni prý ale pyšný už jen proto, že do soutěže vůbec šla. Zřejmě už má s tancem partnerky své zkušenosti. Jí totiž chybí něco navíc!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...