Veronika Arichteva: Ničí si šanci na dítě?

Nedávno podlehla tlaku manžela a rozhodla se, že si konečně pořídí dítě. Nicméně herečka Veronika Arichteva (32) se odmítá vzdát jedné ze svých největších závislostí – kouření. Už tak mají některé ženy po třicítce problémy s otěhotněním a Arichteva si svým chováním šance na dítě maří úplně.

Ničí si zdraví

Také vás může zajímat ...

Její manžel Biser Arichteva (42) byl dříve taky kuřák, ale už delší dobu jím není. Své ženě se snaží cigarety vymluvit, nerad vidí, jak si ničí zdraví. Ale Arichteva je zkrátka tvrdohlavá.

Nedaří se jim

Provalilo se, že manželé už se o dítě pokoušeli.Bohužel všechna jejich snaha byla zbytečná, protože Veronice se otěhotnět příliš nedaří. Její manžel Biser je z toho velmi nešťastný, protože on sám ji k dítěti přemlouval už delší dobu. Může být za problémy s otěhotněním Veroničina závislost na cigaretách?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...