Vlezla mu sláva do hlavy?

Ještě nedávno ho lidé znali jen jako syna slavných rodičů, nyní je z něj ale žádaná hvězda. VLADIMÍRA POLÍVKU (31) ale přesto nemohou mnozí vystát. Proč?

Má za sebou několik filmů a seriálů, z divadelních prken ho také zná spousta lidí. Sympatický Vladimír Polívka (31) nemá o práci nouzi. Zatímco jeho kolegové jsou rádi za každou pracovní nabídku, on si ani trochu nestěžuje.

Také vás může zajímat ...

Drží si odstup

Ten zlom nastal letos v létě, kdy se stal novým moderátorem show Tvoje tvář má známý hlas. Co se týče jeho výkonu, moc ovací sice nesklidil a bylo mu mnohé vyčítáno, nutno ale podotknout, že mu to pořádně otevřelo dveře.

Kromě toho se stal novým idolem žen, které z něj nemohou spustit oči. Dokonce mu píšou i nemravné návrhy. „Mám své fanoušky rád, ale opravdu jen v té profesionální hranici,“ vysvětlil však Vladimír.

Některým z nich ale neušlo, že jakmile se začal objevovat v soutěži a posléze ještě v úspěšných seriálech Slunečná a Polda, jeho chování se poněkud změnilo. Zatímco předtím byl rád, že o něj měl někdo zájem a že mu někdo fandil a žádal podpis, nyní má od takovýchto lidí prý dávat ruce pryč.

Nejsou už mu snad fanoušci dost dobří, když se stal velkou hvězdou? U svých rodičů Bolka Polívky (71) a Chantal Poullain (64) takové jednání vidět nemohl. Ti se chovají k lidem vstřícně. Rozdíl je možná v tom, že Vladimír je na pozornost odmalička zvyklý a slávy si tolik neváží.

Je namyšlený?

Bývalí příznivci Vladimíra navíc nejsou jediní, kdo si na začal stěžovat. Údajně to tak mají i jeho přátelé, kteří si také všimli, že se změnil. Pořád si stěžuje na obdiv fanynek, ve společnosti chce být středem pozornosti a začal tajnůstkařit i ohledně nové přítelkyně.

Slávu si sice jistě zaslouží, ovšem nedokázal toho zatím tolik, aby ignoroval fanoušky a neodpověděl jim ani na pozdrav. Pokud by tomu tak bylo i nadále, tak by klidně mohl o svoje těžce vydřené renomé i přijít, Který režisér by chtěl mít na place náfuku, který bude kazit atmosféru na natáčení a kterého nebudou mít diváci v lásce?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama