Vrátí se po porodu zase do Ordinace?

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Andrea Růžičková (35) strávila poslední den v roce v Oblastní nemocnici Příbram, kde porodila druhého syna. K prvorozenému synovi Tobiášovi (2) přibyl teď Jáchym.

„Je to ten nejmilejší česko-slovenský uzlíček pod sluncem,“ napsala si herečka na sociálních sítích pod fotku s miminkem v náručí. Radost měl i novopečený tatínek Mikoláš Růžička (40), který se také pochlubil fotkou, na níž drží svého syna v náručí.

Také vás může zajímat ...

„Dar lásky, dar nového života, který pokorně přijímám a z celého srdce za něj děkuju, milovaná ženo,“ napsal od srdce hudebník. Jak dlouho jim jejich idylka vydrží? Není to zase tak dávno, co si prý Růžička stěžoval, že se jeho žena po narození prvního syna chtěla hned vrátit do práce a všechno nechala na něj. Jak to asi bude tentokrát?

Je klidně možné, že Andree bude její seriálová role natolik chybět, že se brzy vrátí do Ordinace.

Tak se tedy necháme překvapit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...