Vydělal na kolegovi?

LEOŠ MAREŠ (44)se rozhodl pomoci kolegovi a udělat mu tak reklamu na sociálních sítích. Co za to ale po PAVLU KŘÍŽOVI (59) chtěl?

Má Mareš jen dobré srdce, nebo jde o dobře promyšlený krok?

Také vás může zajímat ...

I když dnes sociální sítě hýbou světem, ne každý do tohoto trendu dokázal zapadnout. Třeba jeden z nejvytíženejších moderátorů Leoš Mareš (44) například ihned ucítil příležitost, jak vydělat.

Na druhé straně herec Pavel Kříž (59) se sociálním sítím dlouho bránil. Nedávno se však rozhodl, že to přece jen zkusí. Nicméně když si založil profil, téměř nikoho zpočátku nezajímal. Rozhodl se tedy obrátit na zkušenějšího kamaráda Leoše.

Takový výsledek nečekal

Mareš pak ochotně sdílel profil Kříže na svém profilu, kde ho sleduje přes milion fanoušků. Doslova během pár minut se Křížovi začali fanoušci jen sypat a z nuly se číslo vyšplhalo na krásných dvacet tisíc sledujících.

Co chtěl ale Leoš za tuto maličkost na oplátku? Údajně nic, ale všichni, kdo Mareše znají, vědí, že zadarmo toho moc neudělá.

Plánuje teď snad začít vydělávat i na slavných hercích, kterým zařídí popularitu na sociálních sítích? Kdoví, rozhodně ale dokázal, že je na to machr.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...