Vyfotila se skoro nahá

V téměř padesáti letech si herečka a zpěvačka Jennifer Lopez (49) nedá pokoj a vyhledává možnosti, jak se předvádět a porovnávat s jejími mnohem mladšími kolegyněmi. Všechny ale šokovala tím, že se pro jeden americký časopis nechala vyfotit skoro nahá.

Také vás může zajímat ...

Pomalu to začíná vypadat, že se Lopez ztěžka vyrovnává s tím, že už jí bude brzo padesát. Stále extravagantnějšími kousky oblečení se Jennifer snaží rozdrtit svoji konkurenci. Není to přeci jenom moc, se takto vystavovat na veřejnosti v jejím věku? Nějaké to mužské oko ale jistě ještě dokáže potěšit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama