Vymění brzy svou manželku za milenku?

Nemají chvíli klidu. Ačkoli Jana Boušková (66) s Václavem Vydrou (64) podle svých slov žijí ve spokojeném manželství, stále se v kuloárech šíří zvěsti, že tomu tak není. Jaká je pravda a proč je doopravdy možné, že je jejich láska pouhou přetvářkou?

Také vás může zajímat ...

Příliš rozhovorů nedávají, drží se stranou a pokud nepracují, odpočívají, nebo se věnují svým koníčkům. I tak se ale v českém showbyznysu o manželství Jany Bouškové (66) a Václava Vydry (64) stále hodně mluví a vůbec pak v poslední době.

Bojí se, že jim chce někdo ublížit

Objevily se spekulace o tom, že už jsou dokonce od sebe a každý má jiného partnera. K tomu všemu prý dokonce plánují rozdělení majetku! Ačkoli se ale říká, že na každém šprochu pravdy je trochu, především herec to rezolutně odmítá.

„Je to absolutní nesmysl,“ tvrdí Vydra, kterému celá tato situace nedělá vůbec dobře a je z ní smutný. „Opravdu netuším, odkud tyhle pomluvy proudí,“ začíná být herec bezmocný a dokonce si pohrává s myšlenkou, že se někdo rozhodl jim ublížit!

Do hry se údajně dostala milenka

Přitom Václav tvrdí, že pro něj v životě nic jiného než práce a rodina neexistuje. A když už má trochu volného času, pak ho věnuje svým milovaným koním. Možná ale netráví času jenom s nimi, ale má je jako dobrou výmluvu proč není doma.

A dokonce se objevily spekulace, že se místo koním věnuje jiné ženě, což ale herec naprosto odmítá. „Je to úplný nesmysl,“ tvrdí. Nicméně zároveň si je vědom toho, jak moc času koním věnuje. Říká o sobě, že pro ně udělal a stále dělá hodně stejně jako oni pro něj.

Stále se jim snaží zlepšovat život a chce se toho držet až do své smrti. „Je to těžká práce, ale potřebná a mě naplňuje,“ nechce se vzdát své milované záliby.

Odsouvá pomalu manželství na druhou kolej?

Ačkoli ale říká, že ho v tomto ohledu Jana chápe a podporuje, opak může být pravdou. Třeba ji někdy zamrzí, že místo koní nevěnuje čas jí a třeba ji nevezme na romantickou večeři nebo pro ni nepřipraví nějaké překvapení.

A třeba i kvůli tomu se doma občas pohádají, což přiznal i sám herec. „Bez toho asi společný život nemůže existovat,“ svěřil se. Ale zároveň podotkl, že hádky nevyvolává on, ale výhradně jeho manželka. Prý to má ale složité, jelikož na hádky jsou vždy potřeba dva a on se nehádá.

Je tak klidně možné, že když doma Jana rozjede nějakou diskuzi a snaží se Václavovi vysvětlit, co se jí nelíbí, dočká se jen toho, že on mlčí a nevyjadřuje se k tomu. A třeba i proto je raději Václav u koní co nejvíc to jde.

Vždyť se také s Janou potkává už dlouhé roky v práci díky moderování pořadu Prostřeno. A když je společného času až příliš, nedělá to ve vztahu dobrotu. Těžko ale říct, jestli takový život vyhovuje i Bouškové.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...