Vypadá to, že brzy padne na dno

Pryč jsou doby, kdy byl Matthew Perry (51) uznávaným hercem, kterého navíc milovala i spousta fanynek.

Sice se nesmazatelně zapsal do podvědomí televizních diváků rolí v seriálu Přátelé, nicméně poslední dobou to vypadá, že to s ním jde pořádně z kopce. Dokonce se zdá, že má vážné zdravotní problémy.

Také vás může zajímat ...

Tedy alespoň to vyplývá z informací, které se objevily v zahraničních médiích. Fotografové ho totiž načapali při odchodu z jisté budovy v Beverly Hills a nebyl na něj zrovna příjemný pohled.

V poslední době nevypadá vůbec dobře.

Matthew vypadal pořádně zdrchaně a dokonce po pár krůčcích byl nucen sejmout z obličeje roušku a bylo vidět, že doslova lapá po dechu. I přes to, že má evidentně problémy s dýchání, stále je herec vášnivým kuřákem. Nejspíš si tak pořádně zahrává, ale zatím se nedokáže odhodlat k tomu, aby se svou neřestí skončil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...