Vyšoupl kolegu z místa

Další řada úspěšné a oblíbené soutěže Tvoje tvář má známý hlas se v březnu opět vrátí na obrazovky.

Ovšem neobejde se to bez dalších změn. Zatímco v poslední sérii vsadili tvůrci na Vladimíra Polívku (31) jako moderátora, letos se žezla opět ujme staronový Ondřej Sokol (49) a novinkou bude, že na to nebude sám.

Také vás může zajímat ...

Garde mu bude dělat porotce Aleš Háma (47). Tehdy byli všichni za Polívku velice rádi, Sokol se jim podle všeho na moderování vykašlal, protože na to neměl čas, a nepravidelně jsme ho tak mohli vídat alespoň v porotě.

Herec a komik se zase vrací na svůj starý „flek“

Jenže nyní se zdá, že Ondřej nemá do čeho píchnout, a tak by chtěl práci snů zase hezky zpátky. Polívka si stejně moc chvály od fanoušků nevysloužil a všichni tajně doufali, že se Sokol příště zase vrátí. A také se tak stalo.

Jenže s Polívkou se údajně nepočítá ani v porotě. Zkrátka už pro ně není asi dost zajímavý, což ho musí hodně mrzet. Ve hře jsou totiž velké peníze. Kdo si ale hodně polepší, bude Háma, který takovou nabídku nejspíš ani nečekal.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama