Vždy si vybírala špatné chlapy

Na otázku, proč je zpěvačka Jitka Zelenková (68) i po letech stále sama, odpovídá celkem překvapivě, že si za to může svým způsobem vlastně sama. Už od dětství ji to prý sice táhlo ke klukům, nicméně žádný z nich nepatřil mezi učiněné andílky.

„Vždycky jsem inklinovala k tomu, kdo zlobil a dělal nějakou neplechu,“ přiznává Jitka s tím, že to ji bavilo a zároveň přitahovalo. Stejných chyb ve výběru partnera, se podle svých slov dopouštěla i po celý zbytek svého života.

Také vás může zajímat ...

Od mládí bezhlavě milovala kriminálníky, byli to pro ni velcí hrdinové. Sdělila, že kliďasové byli nezáživní a nudní. Ovšem právě kvůli těmto představám o mužích její vztahy vždy ztroskotaly. „Do vztahu se přece jenom hodí hodný spolehlivý muž, jenže já jsem si vybírala pravý opak,“ hodnotí zpětně zpěvačka.

Na druhou stranu jedním dechem dodala, že ani ona nebyla ve všem zcela ideální..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...