Ze své role ve Slunečné má strach

Na život hereček, které se dlouhodobě objevují v seriálech, si postěžovala hvězda Slunečné Pavla Tomicová (58). Kvůli roli Simona v nekonečné Ulici si prošla obdobím, které pro ni bylo složité přijmout.

Také vás může zajímat ...

„Přišla jsem o anonymitu a vlastní jméno,“ přiznala Pavla. Dobrý pocit nemá ani ze své současné role, která není v seriálu pouze pozitivní. „Moje Ála je občas záporná, ale všichni mi slibují, že nebude. Já se totiž záporných postav v seriálech bojím,“ svěřila se Tomicová.

Doufá, že se divákům nezprotiví

A zdá se tak, že ačkoli se v seriálech objevuje vcelku často, zrovna dvakrát je ráda nemá. Na druhou stranu ale ví, že divadelní role by ji neuživili a tudíž evidentně občas vstoupí do projektu, u kterého předem ví, že jí k srdci nepřirostou. Teď jen, aby si toho případně nevšimli televizní diváci. To ale vzhledem k hereckém kvalitám Tomicové patrně nehrozí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...