Žene se do velkého finančního průšvihu?

Místo šťastného rodinného života se musela Nikol Štíbrová (31) vyrovnat s krutým rozpadem vztahu s Martinem Kynclem (32). Rozchodem se však nenechala zlomit a rozhodla se údajně i navzdory nepříznivé situaci postavit na vlastní nohy a pořídit sobě a synovi Mathiasovi (1) dům snů.

Také vás může zajímat ...

Dokonce už pořídila i pozemek, kde by její nový domov měl stát. Zatím se tam ale nic neděje. Rozhodně se tak netrápí tím, že zůstala s ročním chlapečkem sama. Ačkoli je to typická pražačka, rozhodla se utéct za přírodou.

Nakolik jsou ale její plány rozumné, když se teď zařadila mezi matky samoživitelky, je ke zvážení. Snad případnou hypotéku utáhne a neutopí se ve finančních problémech. To by s malým dítětem bylo asi to poslední, co by potřebovala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...