Znovu ho nechala doma

Dlouho se spekuluje o tom, že zpěvačka a herečka Bára Poláková (37) už netvoří s Pavlem Liškou (48) pár.

Jak jsme již informovali, posledně se na veřejnosti ukázali před pár měsíci, když Bára pořádala slavnostní otevření svého obchodu s módou v Praze.

Také vás může zajímat ...

Tam ji Liška doprovodil, ale jako dvě hrdličky se rozhodně nechovali. Navíc po nějaké chvíli si šel každý svou vlastní cestou. Liška má už i bydlet jinde než jeho rodina.

Dala přednost kamarádce?

Na premiéru filmu Bábovky, ve kterém Bára hraje, vyrazila totiž raději s kamarádkou Evou Samkovou (27). Pavel doma údajně hlídal jejich dvě dcerky. Víc se o tom herečka nechtěla vyjadřovat.

Celý jejich vztah je už delší dobu zahalen tajemstvím. Jak to tak ale vypadá, jestli jsou už dávno od sebe, nebo je vše zalité sluncem a dopřávají si rodinnou pohodu, se asi jen tak nedozvíme. Oba si totiž své soukromí velice střeží.

Chtějí to zachránit?

Ovšem o tom, že mezi nimi není všechno v pořádku, se spekulovalo už předloni v létě. V té době totiž začali až nápadně trávit čas každý zvlášť. Kromě toho byl Liška údajně nejednou viděn s jakousi brunetou. A nevypadalo to, že by mu měla být zrovna dvakrát lhostejná.

Možná by ale bylo dobré, pokud nějaké problémy mají, aby se snažili vyhledat pomoc. Už jenom kvůli jejich dcerám, ty by jistě byly rády, kdyby maminka s tatínkem zůstali spolu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama