Karel Gott: Objímání a polibky! Co na to jeho žena?

Tajná láska?

Karel Gott, Ivana Trump

Pro Ivanky má zřejmě zpěvák KAREL GOTT (77) slabost. Jen co slavná bývalá manželka amerického prezidenta DONALDA TRUMPA (71) IVANA TRUMP (68) navštívila Prahu, už se k sobě se zpěvákem měli víc, než by se slušelo.

Zářil štěstím

Ačkoli měla miliardářka v Praze nabitý program, schůzku s Gottem si nemohla nechat ujít. Sešli se totiž při slavnostním obědě v Obecním domě, v jehož rámci byli oceněny vybrané osobnosti za budování dobrého jména České republiky v zahraničí. Zatímco se všemi ostatními se Ivanka přivítala decentně, u Gotta si neodpustila objetí a polibek. Zpěvák zářil jako sluníčko.

O to méně zářila zřejmě jeho žena IVANKA (41), když zjistila, že celé odpoledne její muž strávil se ženou, ke které zřejmě chová vřelé city.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...