Priscilla Presley: Zaměstnává Čechy!

Praha nebude chybět

Slavná exmanželka show pouze moderuje.
Slavná exmanželka show pouze moderuje.

Kdo by si kdy pomyslel, že exmanželka slavné pěvecké legendy ELVISE PRESLEYHO (†42) se zamiluje do Českého národního symfonického orchestru? A je to tak. PRISCILLA PRESLEY (72) si ho oblíbila natolik, že se rozhodla pro společné turné po Evropě. Jak k tomu došlo? Dostala na český orchestr doporučení po jeho loňském úspěchu s hudbou, kterou nahrál pro Oscarem oceněný film Osm hrozných.

Stačilo, aby si ho herečka jednou poslechla, a bylo rozhodnuto. Presley vyráží do osmi evropských zemí, kde s orchestrem zahrají největší Elvisovy hity, které zpěvák bude zpívat ze záznamu právě na doprovod orchestru. Jednou ze zemí, kam turné s názvem The Wonder of You zamíří, bude také Praha. Priscilla se podle svých slov do naší metropole velmi těší.

„Pořád slyším, jak je Praha krásná a kolik úžasných věcí je v ní k vidění,“ řekla Presley.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...