Čím je starší, tím je přitažlivější

Herečka Sandra Pogodová (45), kterou si diváci pamatují ze seriálu Helena, se na začátek letošního roku velmi těšila.

Plánovala si totiž, jak předvede na plesech svoji postavičku, kterou má navzdory věku rok od roku lepší.

Také vás může zajímat ...

Podařilo se jí totiž zhubnout skoro deset kilo a to už je při její výšce opravdu výrazná změna. A i kvůli tomu si nechala na míru ušít řadu společenských šatů, které jí teď jen smutně visí ve skříni.

Ve svých pětačtyřiceti letech je možná v nejlepší formě.

„Minulý rok jsem si nechala ve Vietnamu ušít několik velkých večerních rób, ať mám v čem moderovat, až začne plesová sezóna,“ posteskla si Sandra, že v současné situaci v nich může chodit akorát tak doma po schodech.

A to je velká škoda, protože z fotografií, kterými se pochlubila svým fanouškům, je jasné, že se při výběru modelů nedržela při zemi, naopak velmi odhalují její tělo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama