33 ozařování nezabralo? Bude nová operace

Vypadalo to, že se herec a producent Jiří Pomeje (52) se už cítí výborně a z rakoviny hrtanu se dostal. Dokonce si začal hledat práci, docházet na pracovní úřad a s dosud nezahojenými hlasivkami odchroptěl jednu roli v dabingu.

Jenomže teď se lékařům při kontrole na jeho krku zase něco nezdá a rozhodli, že záběry minikamerky v krční dutině nejsou dost průkazné. A tak Jiřího čeká nepříjemný zákrok, a sice biopsie, neboli mu budou odebírat vzorky tkáně z hlasivek k důkladnějšímu průzkumu v laboratoři. Ještě tedy bohužel nemá zdaleka vyhráno.

Také vás může zajímat ...

„Je to nutné, aby bylo stoprocentně jasné, jestli rakovina zmizela,“ vysvětluje herec, který by se už nejraději vrhl do nějaké stálé práce a nechal zdravotní problémy za sebou.

Jeho rodina, kterou teď živí manželka, dýdžejka Andrea (29), na tom finančně není nejlépe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...