Aleš Brichta: Proč s tím dělá tajnosti?

Co si nechal operovat?

Zda šlo o vážnou operaci nebo banalitu, manželé úzkostně tají.

Že má ALEŠ BRICHTA (57) zdravotní problémy, to je známo, ale proč dělá ze své nedávné operace takové haló, to nechápe nikdo. A čím víc zpěvák mlží a dělá si z operace legraci, tím víc všechni chtějí vědět, jaký zákrok podstoupil. Nic nechce prozradit ani jeho žena, Polka JOANNA PAWLISZYN (34). Přesto se Brichta nakonec rozmluvil…

Problémy v posteli?

Spekulovalo se o tom, že možná má opět pro blémy s okem nebo že ho dostihly problémy vášnivých kuřáků. Brichta však přišel s vysvětlením, které všechny zaskočilo. „Rozhodl jsem se absolvovat zkrácení přirození, protože manželce vadilo mít po souloži neustále omlácené mandle a mně se při sexu nedostatečně prokrvovala pravá mozková hemisféra,“ vtipkuje zpěvák.

Také vás může zajímat ...

Manželka ovšem svěřepě mlčí, i když se na otázky týkající se manželova přirození potutelně usmívá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...