Andrea Pomeje: Nesmí vidět manžela

Dýdžejka Andrea Pomeje (30) se pozdě chytila za nos. Nevěřila Jiřímu Pomejemu (53), když jí oznámil, že se mu vrátila rakovina, a nařkla ho, že si jenom vymýšlí a chce ji citově vydírat. Pomeje teď leží v nemocnici, absolvuje chemoterapie a manželka za ním nesmí.

Tchán ji seřval

Také vás může zajímat ...

V době, kdy Pomeje bolestí skoro nemohl chodit, se Andrea starala jen o chystaný rozvod a o svoje pózování pro Playboy. Podle hercova kamaráda Pavla Páska (51) ji Pomejeho otec za to doslova seřval a důrazně ji varoval, aby Jiřímu nechodila na oči.Nic na tom nezměnilo ani to, že dýdžejka vzhledem k návratu Pomejeho nemoci rozvod zatím pozastavila.

S manželem
to je velmi
špatné.

Dělá jí žárlivé scény

Kromě pozdní lítosti si teď Andrea Pomeje musí vyřešit i žárlivost svého svalnatého přítele Petra Plačka (37), který špatně nese její nahé fotky v pánském časopise i její zájem o Pomejeho.Není vyloučeno, že se rozvádět vůbec nechce, a to Plačkovi vadí nejvíc. Andrea je na zhroucení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama