Ani v šedesáti se prý svlékat nepřestane!

Vloni se Julianne Moore (60), známá z oscarového filmu Mlčení jehňátek, svlékla ve snímku Gloria Bell.

Přijala roli ženy, která v sobě znovu objevuje vášeň. Někteří fanoušci zrzavé bohyni vyčetli, že se na prahu šedesátky nestydí před kamerou svlékat, a doporučili jí, aby se zamyslela, zda je to vhodné.

Také vás může zajímat ...

Ve filmu Gloria Bell v postelové scéně s Johnem Turturrem ukazuje prsa, vypráví o svobodomyslné rozvedené ženě středního věku, která znovu objeví radosti a strasti nové lásky.

Ve filmu Gloria Bell se ukazuje Julianne úplně nahá.

Herečka je však usadila. Zatímco v mládí se prý za své tělo styděla a pochybovala o sobě, teď se sama sobě líbí čím dál víc a nahotě se nemíní vyhýbat ani v budoucnu.

Pobouřeným fanouškům nakonec vzkázala, že jestli chtějí koukat na mladou holku bez šatů, ať si ji hledají jinde. Její nahé křivky jsou pro ty, co ocení moudrost a krásu zkušeností.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama