Batulková dohnala dceru k neuróze?

Střídání nálad a úbytek energie, to jsou příznaky osobní krize dcery Dany Batulkové (62), herečky a zpěvačky Mariany Prachařové (26), která se přiznala ke specifickému psychickému onemocnění, ortorexii.

Také vás může zajímat ...

Jedná se o závislost na zdravé výživě a biopotravinách. Její psychické potíže prý začaly během karantény, kdy byly zavřené obchody a instituce, které zvýšily pocity izolace. Zdá se, že na začátku byla jen úporná snaha po hubenosti, kterou má společnou se svou matkou, o které je známo, že si velmi potrpí na svou štíhlou postavu.

Mariana Prachařová (26). Marianu spasí láska a svíčková s knedlíkem.

Předloni byla Mariana ještě pěkně při těle. „Měla jsem takové divoké období, blbě jedla, málo spala, nehýbala se a taky dost chlastala. Až v karanténě jsem pak začala jíst zdravá jídla, hubnout a cvičit,“ říká extrémně vyhublá Mariana. Nebude za duševní krizí spíše nespokojenost s vlastním životem?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama