Belmondo šokuje: na smrt jsem připravený!

Jean-Paul Belmondo seen in Paris, France, September 25 2017. Photo by Nasser Berzane/ABACAPRESS.COM

Letos oslavil světoznámý herec Jean-Paul Belmondo (85) už svoje osmdesáté páté narozeniny. Co ale nedávno prohlásil, všem jeho blízkým i fanouškům doslova vyrazilo dech. Promluvil totiž naprosto otevřeně o své smrti.

Sám přitom tvrdí, že film je jeho věčnou vášní a i když momentálně nemá žádnou aktuální nabídku, na nějaké do budoucna ještě určitě čeká. Bude to totiž už dlouhých osm let, co natočil poslední snímek. Proč ale najednou ty řeči o úplném konci? Možná chtěl jenom poslat jasný vzkaz. „Nebojím se jí! Měl jsem velmi šťastný život. To nejlepší teprve přijde,“ nechal se slyšet sám Jean-Paul.

Také vás může zajímat ...

V jeho další filmové role určitě doufá i jeho celoživotní český dabér Jiří Krampol (80), který si tím přijde na pořádný balík peněz.

Snad chytne představitel nezapomenutelného Cartouche druhý dech.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...