Bojí se o svou budoucnost

Vůbec poprvé po dlouhých patnácti letech měla Ulice nedobrovolnou pauzu. A není divu, že panují obavy o to, jak to bude s nekonečným seriálem dál.

Hodně se bojí tak jedna z hvězd Hana Holišová (39). „Jsem sama zvědavá, jak se to všechno vymyslí, aby to zase mohlo navázat do toho systému, tak jak to bylo dřív,“ říká herečka, která se možná trochu strachuje o to, aby byl seriál stále oblíbený.

Také vás může zajímat ...
Neví, jestli má roli v Ulici stále jistou.

Televizní diváci si totiž museli nuceně zvyknout na to, že Ulice nebyla několik měsíců na televizních obrazovkách a dost možná si tak navykli na to dělat v jejím vysílacím čase něco jiného. A je otázkou, kolik z nich se naučí ji opět sledovat.

Jelikož byla Ulice už před jejím koncem mnohými kritizována za mizerný scénář a také nové postavy, nebylo by překvapením, kdyby sledovanost po znovuobnovení vysílání nebyla taková, jako dřív.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...