Bojoval o život!

Strachy bez sebe jsou fanoušci zpěváka Dalibora Jandy (67), který musel být kvůli kolapsu převezen záchrannou službou do nemocnice, kde byl operován na hospitalizován na kardiologii.

Naštěstí se zdá, že jeho stav se podařilo zvrátit k lepšímu, a on se každým dnem cítí lépe. „Jsem šťastná, že mohu být konečně trochu optimističtější a že jsem s tátou mluvila. Cítí se líp a všechny moc pozdravuje.

Také vás může zajímat ...
Doma se o něj jistě skvěle stará manželka, ale kdoví, jestli nepálí i za jinými

Je po operacích a vypadá to velmi nadějně,“ řekla zpěvákova dcera Jiřina Jandová (31), která prý tatínkovi vyřídila všechny vzkazy a podporující zprávy. Ty mu podle jejích slov dodávají psychickou sílu a moc za ně děkuje.

Už chce být zase brzy Hurikánem

Být teď co nejvíc v pohodě je přesně to, co zpěvák potřebuje, i vzhledem k tomu, že důvodem jeho operací a pobytu v nemocnici by podle všeho měl být infarkt. Je proto jasné, že i poté, co se Janda dostane z nemocnice, bude muset o své zdraví velmi úzkostlivě pečovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama