Bojuje s tloušťkou

Jak dokazuje příklad herce Filipa Rajmonta (43), známého z nekonečného seriálu Ulice, hubnutí není téma, které by řešily jenom ženy.

Momentálně se herec potýká s více než deseti kily navíc. „Je to hrůza,“ říká Filip o tom, jak v současnosti vypadá. Jak sám přiznává, má genetické dispozice tloustnout, ale hlavně ze to může stres. Rajmont prý není typ, který by ve stavu psychické nepohody hubl, naopak svoje strachy zajídá.

Také vás může zajímat ...
V Ulici hraje učitele Otíka.

A když se k tomu navíc přidal fakt, že všechna sportoviště jsou momentálně zavřená, váha šla nahoru jako po másle. Herec se ale nyní rozhodl tomu učinit přítrž, protože už se prý skoro nevejde do seriálových kostýmů.

Nemůže se dočkat, až znovu otevřou bazény a on se bude moci vrátit k milovanému plavání. Prozatím musí omezit hlavně sladké limonády, které si tak rád dopřával.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama