Bolek Polívka: Doživotní následky nemoci

Nemlží a mluví se všemi narovinu. Herec Bolek Polívka (68) si uvědomuje, že po prodělané borelióze už nikdy nebude vše jako dříve. Doživotních následků v podobě bolestí nohou už se nikdy nezbaví. Úplně odpočívat ale nemůže.

Také vás může zajímat ...

Po překonání všech svých finančních problémů se totiž musí stále hodně otáčet, aby svou rodinu uživil. Bohužel své aktivní účinkování v divadle už ničím dalším proložit nemůže. Jeho tělo už je takhle dost zhuntované a Bolek si je dobře vědom, že pokud se bude neúměrně přetěžovat, může přijít totální kolaps.

Po tom by se už také znovu na nohy postavit nemusel a to by byl komikův konec.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...