Bond skončí kvůli koronaviru?

Hvězda Bonda Daniel Craig (52), skončil s hraním filmů o slavném Agentovi 007. Ještě naposledy ho diváci uvidí ve snímku Čas zemřít, který byl kvůli koronaviru přesunut z dubna na podzim, ale další už nenatočí.

Proč se rozhodl skončit? Za 15 let v roli agenta Jejího Veličenstva Craig utrpěl několik zranění: přišel o dva zuby, poranil si chrupavku v pravém rameni, zpřetrhal svaly v lýtkách, zlomil si kotník. „Někdy jsem to přeháněl. Teď už nejde o zotavení, protože víte, že se úplně zotavit nemůžete. Vadilo mi už jen pomyšlení na to, že bych to měl podstoupit znova,“ popsal britský herec úskalí role.

Také vás může zajímat ...

Po posledním filmu se už cítil na dně a v současnosti také tvrdí, že aktuální situaci kolem koronaviru přispěla k tomu, že přehodnotil svůj žebříček priorit. „Jsou důležitější věci.

Třeba mít další dítě,“ šokoval Craig.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...