Brzy prý bude na mizině

Současná doba je tak tvrdá, že si ani ti nejslavnější nemohou vyskakovat. Dokonce i tak uznávaný herec, jakým je Robert De Niro (76), má finanční problémy.

Také vás může zajímat ...

„Byznys pana De Nira utrpěl značné škody. V dubnu šlo o 3 miliony dolarů, v květnu pak dalších 1,87 milionu,“ prozradila jeho právnička. Ta navíc připomněla, že podle smlouvy má platit své bývalé ženě Grace (65) milion dolarů ročně, nicméně pouze v případě, že během něj vydělá alespoň 15 milionů.

A to se prý letos nestane. Dokonce Robertova právnička říká, že pokud se věci začnou obracet k lepšímu, vydělá okolo 7,5 milionu dolarů. Právník jeho exmanželky ale tvrdí, že De Niro jen využívá pandemie nemoc covid-19 k tomu, aby ušetřil nějaké peníze. Těžko tak říct, kde je skutečná pravda.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...