Čeká je těžké loučení s Ordinací?

Jakmile se Zlata Adamovská a Petr Štěpánek (71) začali objevovat v Ordinaci v růžové zahradě, stali se hvězdami. Jenomže časy se mění a nic netrvá věčně. I hvězdy mívají kolaps.

Představitelka doktorky Běly Valšíkové Zlata Adamovská v seriálu působí od druhé řady, téměř patnáct let. Její muž, Petr Štěpánek, naskočil sice o něco později, přesto i on patří mezi seriálové matadory.

Také vás může zajímat ...

Za ta léta, co společně hrají, už si prošli ledasčím a je tak pochopitelné, že je pro scenáristy čím dál obtížnější vymyslet jim dějovou linku, která by bavila diváky a kterou ještě manželé nezažili.

Snad i proto dostávají více prostoru mladé a neokoukané tváře a oni stále více ustupují do pozadí

Jako doma…

Méně natáčecích dní znamená logicky také méně peněz. Zůstanou za takových okolností Štěpánek s Adamovskou seriálu věrní, nebo půjdou zase o dům dál? Lze předpokládat, že za ty roky, co v Ordinaci hrají, získala pro ně tahle práce docela jiný rozměr. Není to pro ně už jen každodenní otročina, kam docházejí za účelem vydělání peněz.

Tady se poznali

S kolegy, i s těmi o generaci mladšími, si dobře rozumějí a tvoří navzdory věkovým rozdílům skvělý tým. Herci ale mají k seriálu hluboký vztah i z jiného důvodu. Jen díky němu se totiž dali dohromady, a v roce 2013 se dokonce vzali. Manželé jsou tak nejen v Kamenici, ale i v reálném životě.

Možná, že i jistá dávka sentimentu je v Ordinaci drží tak dlouho, a to i přestože se objevují na scéně jen okrajově.

Nejvyšší honoráře

Přestože seriál má už své větší hvězdy, s mnohem větším prostorem, jsou to stále Štěpánek s Adamovskou, kdo mají z herců nejvyšší honoráře. Částka, kterou každý dostává za jeden natáčecí den, má být 20 000 korun! Prý si ji vymohli a údajně svého času vyhrožovali svým odchodem.

Vzhledem k tomu, že nyní se objevují na obrazovce jen sporadicky, odráží se to jistě i na jejich měsíční odměně, i tak je jim ze strany ostatních co závidět, protože ti se na stejné peníze mnohem víc nadřou a není to jen o tom nabiflovat se spoustu textu… Peníze navíc nepochybně nebudou důvodem, proč by manželé seriál opouštěli.

Není totiž žádným tajemstvím, že po finanční stránce se mají velmi dobře.

Jejich jména jsou totiž stále vynikající značkou, kromě toho vlastní lukrativní nemovitosti a výhodně investovali.

Co s nimi bude?

Scenáristé jsou s nápady v koncích a doba si žádá smělé činy. Konkurence totiž tvrdě udeřila seriálem Slunečná a sledovanost Ordinace klesla. Ať jsou Adamovská se Štěpánkem sebevětšími legendami, vypadá to, že se budou muset se svými postavami rozloučit. A můžeme si tipnout, že to bude spíše dříve, nežli později.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...