Chce se zbavit zodpovědnosti?

Sedmnáctiletá přítelkyně zpěváka BOHUŠE MATUŠE (47) LUCINKA je už v 6. měsíci těhotenství. Kdy nastane ale den, kdy budou oficiálně svoji a utvoří krásnou a spokojenou rodinku? Dočká se vůbec?

Už za tři měsíce se z ní sta-ne maminka. A jak se blíží termín porodu, začíná pochopitelně stoupat i nervozita. Lucinka (17) se totiž nedávno prořekla, že se nejvíc ze všeho bojí bolesti. Aby také ne, neexistuje snad žádná žena, která by to takhle neměla.

Také vás může zajímat ...

Na veřejnosti se sice snaží vystupovat jako sebevědomá mladá dáma, kterou nic nedokáže rozhodit, doma se ale jistě modlí, aby už všechno bylo raději za ní. Těžko říct, zda jí v těchto v chvílích pomáhá její přítel.

Svatba nebude?

Bohuš Matuš (47) je nejspíš rád, že je rád. Na svého prvního potomka se sice moc těší, je ale na něho vyvíjen stále větší tlak.

S Lucinkou už je totiž nějaký pátek zasnoubený a ona by byla ráda, aby se z nich brzy stala opravdová rodina. Vypadá to ale, že se zpěvák najednou do ženění moc nehrne a je spokojený tak, jak je to nyní.

Jeho mladá přítelkyně na to má mít ale poněkud jiný názor. Svatbu chce ihned, jakmile dosáhne plnoletosti, což se stane pár měsíců po narození jejich dítěte.

Jak se k tomu ale Matuš nakonec postaví, to je asi zatím jenom ve hvězdách a zřejmě jí nezbude nic jiného než si veselku prostě vydupat.

Bez rodičů se neobejde

Brzy ale určitě zjistí, že budou daleko závažnější věci, které bude muset řešit, než je svatba. Je totiž nad slunce jasné, že pomoci s malou dcerkou se od svého milého asi zrovna moc nedočká.

Bohuš bude jistě v jednom kole, aby svoji rodinu uživil, a nebude tak trávit příliš času doma. Kdo jí tedy bude pomáhat? No jistě, že její rodiče.

Nastávající maminka se sice těší, až si bude s miminkem hrát, ale přiznejme si, že to není to jediné, co bude muset každodenně podstupovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...