Chce svést kamaráda?

Pojí je nejen role v novém seriálu, ale zřejmě také vzájemné sympatie. Herečka a moderátorka rozhlasového pořadu Blízká setkání Tereza Kostková (44) si nedávno jako hosta pozvala herce ze seriálu Sestřičky Modrý kód Romana Zacha (47).

Už tehdy to mezi nimi dost jiskřilo, a to je stačilo jen poslouchat. Především z Tereziny strany bylo znát, že ji Roman jako chlap nejspíš hodně zaujal.

Také vás může zajímat ...

Seriál je sblížil

Tihle dva spolu před lety hráli v seriálu Cesty domů a už tam měla mezi nimi pracovat chemie ve velkém. Teď spolu navíc tráví spoustu času na natáčení nově připravovaného seriálu Hvězdy nad hlavou, kde bude Roman usilovat o Terezinu lásku.

Budou je tedy pojit milostné scény, vůči kterým se ani jeden z nich nijak neohradil. Ba naopak, jsou šťastní, jak moc je seriál sblížil.

Co na to jejich drahé polovičky?

Oba se snaží tvářit jen jako velmi dobří přátelé, ale kdoví, co v nich jejich role probudí. Mohli by se z nich klidně stát milenci i ve skutečném životě, a ne jen před kamerami. To by ale asi jejich drahé polovičky moc nepotěšilo.

Kostková je poměrně krátkou dobu vdaná za slovenského režiséra Jakuba Nvotu (43), avšak jejich manželství je často spojováno jen se samými problémy. Zach je zase dlouhá léta ženatý s kostýmovou výtvarnicí Andreou Královou (50), která ho má údajně držet pěkně zkrátka.

Tereza to ale s muži opravdu umí, takže pokud by k tomu přece jen došlo, jistě nebude váhat vytasit všechny své tajné zbraně a těm zřejmě odolá jen málokdo. Uvidíme, jak se tahle aféra mezi oblíbenými herci nakonec vyvine.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...